align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 03.06.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Zarica Kranj U14 9 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David (K)
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Zrim Rok
  10  Balkovec Lan
  14  Zajc Luka
  15  Pišek Nik
  22  Ropret Marcel
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  6  Simeunić Aleksandar
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  20  Krišelj Marko
  28  Marušić Bojan
  29  Grujić Kristina
  Rezervni igralci
  12  Omejc Burger Miha
  Rezervni igralci
  5  Čemažar Max
  10  Jasiqi Edison
  12  Bohinc Nika
  45  Zorec Taj
   TRENER
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 3 - Šimnovec David (3')
   2 : 0 14 - Zajc Luka (19')
   3 : 0 3 - Šimnovec David (21')
   4 : 0 14 - Zajc Luka (31')
   5 : 0 15 - Pišek Nik (49')
   6 : 0 12 - Omejc Burger Miha (52')
   7 : 1 3 - Šimnovec David (61')
   8 : 1 15 - Pišek Nik (66')
   9 : 1 6 - Repič Ažbe (70')
   Zarica Kranj U14
   6 : 1 19 - Malovrh Teodor (58')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    6 - Repič Ažbe (24')
   Zarica Kranj U14
    8 - Vrhovnik Marko (42')
    14 - Ahačič Marko (57')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Zarica Kranj U14
    8 - Vrhovnik Marko (68')
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  45'     12 - Omejc Burger Miha
       5 - Šuler Anej
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Bohinc Nika
       20 - Krišelj Marko
  36'     10 - Jasiqi Edison
       6 - Simeunić Aleksandar
  48'     5 - Čemažar Max
       11 - Pogačnik Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan