align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 05.06.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Britof U14 7 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  4  Hamzić Dino (K)
  6  Slatnar Klemen
  7  Gregorič Jakob
  8  Krašovec Sebastjan
  10  Frbežar Nik
  13  Aljančič Domen
  18  Papler Anej
  20  Kovačević Žan
  21  Neković Annan
  23  Slabe Nejc
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Kožuh Jan
  4  Lipavic Vid
  5  Maček Aleš (K)
  6  Ahčin Nejc
  8  Florjančič Oskar
  17  Gorenc Tim
  18  Kondić Milan
  20  Šmid Marcel
  25  Govekar Matic
  92  Korošec Klemen
  Rezervni igralci
  9  Kukovič Urban
  11  Ravnihar Tim
  15  Lunar Pavel
  16  Bele Mark
  Rezervni igralci
  9  Zadravec Žan
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Britof U14
   Pešić Milan
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 1 20 - Kovačević Žan (15')
   2 : 1 21 - Neković Annan (17')
   3 : 1 4 - Hamzić Dino (21')
   4 : 1 21 - Neković Annan (37')
   5 : 1 20 - Kovačević Žan (55')
   6 : 1 4 - Hamzić Dino (60')
   7 : 1 10 - Frbežar Nik (71')
   Britof U14
   0 : 1 8 - Florjančič Oskar (3')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
   Britof U14
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Britof U14
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  35'     9 - Kukovič Urban
       18 - Papler Anej
  53'     16 - Bele Mark
       13 - Aljančič Domen
  56'     15 - Lunar Pavel
       20 - Kovačević Žan
  62'     11 - Ravnihar Tim
       21 - Neković Annan
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  38'     9 - Zadravec Žan
       25 - Govekar Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan