align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 05.06.18
   TEKMA: Niko Železniki - Preddvor-Visoko 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Nastran Jan
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Drol Tian
  7  Šmid Izak
  8  Rešek Luka
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  7  Kos Marcela
  10  Marušič Miškov David
  11  Veseli Besim
  17  Snedec Andraž
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
  Rezervni igralci
  13  Trojar Jure
  14  Beganović Šukrija
  15  Kavčič Miha
  16  Primožič Luka
  17  Šolar Kris
  18  Kavčič Mark
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  6  Hribernik Žiga
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 6 - Drol Tian (5')
   2 : 0 8 - Rešek Luka (17')
   3 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (31')
   4 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (58')
   5 : 0 9 - Kos Gašper (63')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Preddvor-Visoko
    17 - Snedec Andraž (41')
    11 - Veseli Besim (61')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Kavčič Miha
       2 - Dolinar Jan
  52'     16 - Primožič Luka
       7 - Šmid Izak
  58'     13 - Trojar Jure
       3 - Nastran Jan
  58'     17 - Šolar Kris
       8 - Rešek Luka
  59'     18 - Kavčič Mark
       10 - Lotrič Škoda Maks
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Jereb Marcel
       17 - Snedec Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan