align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 22. krog 07.06.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Šenčur U14 1 : 7 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Bektašević Ali
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  8  Gartner Jaka
  9  Kukovič Jakob
  11  Zadravec Tevž (K)
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  17  Kastelec Domen
  18  Kastelec Mirjam
   Šenčur U14
Priimek in ime
  3  Šimnovec David (K)
  4  Lunar Lan
  5  Šuler Anej
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  10  Balkovec Lan
  12  Omejc Burger Miha
  14  Zajc Luka
  15  Pišek Nik
  22  Ropret Marcel
  41  Pirc Marko (V)
  Rezervni igralci
  3  Galof Nik
  10  Rimac Lukas
  Rezervni igralci
  8  Zupanc Kristjan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   Šenčur U14
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 1 8 - Gartner Jaka (16')
   Šenčur U14
   0 : 1 3 - Šimnovec David (7')
   1 : 2 3 - Šimnovec David (37')
   1 : 3 22 - Ropret Marcel (48')
   1 : 4 10 - Balkovec Lan (50')
   1 : 5 3 - Šimnovec David (56')
   1 : 6 15 - Pišek Nik (58')
   1 : 7 3 - Šimnovec David (61')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
    4 - Bektašević Ali (46')
   Šenčur U14
    4 - Lunar Lan (43')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  42'     3 - Galof Nik
       14 - Zorman Jon
  48'     10 - Rimac Lukas
       8 - Gartner Jaka
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  62'     8 - Zupanc Kristjan
       22 - Ropret Marcel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan