align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 18.09.17
   TEKMA: KOV Jesenice U12 - Sava Kranj U12 8 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice U12
Priimek in ime
  1  Bajrić Maid (V)
  2  Osmančević Anes
  3  Čatak Din
  4  Bogataj Tristan
  6  Stanojević Marko
  9  Lakota Jure
  10  Dovžan Karahodžić Luka (K)
  11  Railić Timon
  17  Stević Nik
  18  Čarman Domen
  20  Silahić Benjamin
  23  Bogataj Aleksander
   Sava Kranj U12
Priimek in ime
  0  Šlibar Anže
  1  Gogić David (V)
  4  Dvojmoč Tjaš
  7  Gogić Tijan
  8  Radiković Luka
  9  Maček Maks
  10  Dokl Nejc
  11  Todorović Lukas
  13  Jelić Luka (V)
  14  Spasovski David
  15  Jereb Blaž
  19  Gorjup Žan Luka
  31  Rakovec Maj
  40  Petkovski Filip (K)
  77  Zupančič Rok
  88  Zupančič Urh
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice U12
   Bučić Tilen
   Sava Kranj U12
   Taneski Bojan
   STRELCI
   KOV Jesenice U12
   1 : 0 2 - Osmančević Anes (1')
   2 : 1 17 - Stević Nik (13')
   3 : 1 17 - Stević Nik (21')
   4 : 2 9 - Lakota Jure (34')
   5 : 2 10 - Dovžan Karahodžić Luka (44')
   6 : 2 17 - Stević Nik (53')
   7 : 2 3 - Čatak Din (54')
   8 : 2 17 - Stević Nik (60')
   Sava Kranj U12
   1 : 1 8 - Radiković Luka (7')
   3 : 2 8 - Radiković Luka (26')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice U12
   Sava Kranj U12
    9 - Maček Maks (58')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice U12
   Sava Kranj U12
   MENJAVE
   KOV Jesenice U12
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan