align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 18.09.17
   TEKMA: KOV Jesenice U12 - Sava Kranj U12 8 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice U12
Priimek in ime Rojen
  1  Bajrić Maid (V) 26.05.06
  2  Osmančević Anes 10.02.06
  3  Čatak Din 07.10.06
  4  Bogataj Tristan 25.02.06
  6  Stanojević Marko 09.03.06
  9  Lakota Jure 13.09.06
  10  Dovžan Karahodžić Luka (K) 19.04.06
  11  Railić Timon 13.06.06
  17  Stević Nik 17.03.06
  18  Čarman Domen 10.06.06
  20  Silahić Benjamin 26.01.06
  23  Bogataj Aleksander 25.02.06
   Sava Kranj U12
Priimek in ime Rojen
  0  Šlibar Anže 29.09.06
  1  Gogić David (V) 25.08.06
  4  Dvojmoč Tjaš 10.04.07
  7  Gogić Tijan 19.04.06
  8  Radiković Luka 26.04.07
  9  Maček Maks 17.02.06
  10  Dokl Nejc 04.01.06
  11  Todorović Lukas 27.02.07
  13  Jelić Luka (V) 22.10.07
  14  Spasovski David 22.10.06
  15  Jereb Blaž 06.09.06
  19  Gorjup Žan Luka 19.05.06
  31  Rakovec Maj 31.10.06
  40  Petkovski Filip (K) 13.11.06
  77  Zupančič Rok 13.03.06
  88  Zupančič Urh 13.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice U12
   Bučić Tilen
   Sava Kranj U12
   Taneski Bojan
   STRELCI
   KOV Jesenice U12
   1 : 0 2 - Osmančević Anes (1')
   2 : 1 17 - Stević Nik (13')
   3 : 1 17 - Stević Nik (21')
   4 : 2 9 - Lakota Jure (34')
   5 : 2 10 - Dovžan Karahodžić Luka (44')
   6 : 2 17 - Stević Nik (53')
   7 : 2 3 - Čatak Din (54')
   8 : 2 17 - Stević Nik (60')
   Sava Kranj U12
   1 : 1 8 - Radiković Luka (7')
   3 : 2 8 - Radiković Luka (26')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice U12
   Sava Kranj U12
    9 - Maček Maks (58')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice U12
   Sava Kranj U12
   MENJAVE
   KOV Jesenice U12
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan