align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 27.09.17
   TEKMA: Škofja Loka U12 - Sava Kranj U12 4 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U12
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Grabnar Luka
  4  Prevodnik Gašper
  5  Hribernik Bine
  6  Raspet Jakob
  7  Ereiz Davor
  8  Medved Tjaš
  10  Rimac Leo (K)
  11  Kokalj Matic
  13  Oman Tilen
  14  Zadravec Naj
  15  Dagarin Oliver
   Sava Kranj U12
Priimek in ime
  0  Šlibar Anže
  4  Dvojmoč Tjaš
  7  Gogić Tijan
  8  Radiković Luka
  9  Maček Maks
  10  Dokl Nejc (K)
  11  Todorović Lukas
  13  Jelić Luka (V)
  14  Spasovski David
  15  Jereb Blaž
  19  Gorjup Žan Luka
  31  Rakovec Maj
  40  Petkovski Filip
  77  Zupančič Rok
  88  Zupančič Urh
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   Sava Kranj U12
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Škofja Loka U12
   1 : 0 10 - Rimac Leo (2')
   2 : 2 2 - Grabnar Luka (29')
   3 : 2 11 - Kokalj Matic (36')
   4 : 3 6 - Raspet Jakob (59')
   Sava Kranj U12
   1 : 1 8 - Radiković Luka (13')
   1 : 2 77 - Zupančič Rok (27')
   3 : 3 40 - Petkovski Filip (42')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U12
    11 - Kokalj Matic (16')
   Sava Kranj U12
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U12
   Sava Kranj U12
   MENJAVE
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan