align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 25.10.17
   TEKMA: Sava Kranj U12 - Škofja Loka U12 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj U12
Priimek in ime
  0  Gogić David (V)
  1  Jelić Luka (V)
  3  Jereb Blaž
  4  Dvojmoč Tjaš
  7  Radiković Luka
  8  Gogić Tijan
  10  Petkovski Filip (K)
  11  Todorović Lukas
  14  Spasovski David
  16  Šlibar Anže
  18  Maček Maks
  19  Gorjup Žan Luka
  24  Zupančič Rok
  25  Dokl Nejc
  29  Gnjatović Marko
  30  Zupančič Urh
  31  Rakovec Maj
   Škofja Loka U12
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Grabnar Luka
  4  Prevodnik Gašper
  5  Hribernik Bine
  6  Raspet Jakob
  7  Ereiz Davor
  9  Vrabec Matevž
  10  Rimac Leo (K)
  11  Kokalj Matic
  12  Sarnavsky Urh Aleksander (V)
  13  Oman Tilen
  14  Zadravec Naj
  15  Dagarin Oliver
  16  Kostić Drejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Sava Kranj U12
   Matijašević Žarko
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj U12
   0 : 1 30 - Zupančič Urh (6') AG
   1 : 1 7 - Radiković Luka (12')
   Škofja Loka U12
   1 : 2 10 - Rimac Leo (20')
   1 : 3 10 - Rimac Leo (39')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj U12
   Škofja Loka U12
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj U12
   Škofja Loka U12
   MENJAVE
   Sava Kranj U12
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan