align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina E 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 14.04.18
   TEKMA: Triglav Podgorje-bordo - Bohinj 26 : 0 14 : 0
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Eržen Tjaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-bordo
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin (K)
  7  Kukavica Inas
  8  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark
  11  Nikolić Uroš
  12  Dovžan Jaka (V)
  16  Kazić Dino
  19  Jemec Blaž
  25  Lakner Loris
  29  Radosavljević Stefan
   Bohinj
Priimek in ime
  0  Kerlec Mark (V)
  3  Zorec David
  5  Stare Rok
  7  Kozomara Maj (K)
  9  Korošec Matevž
  10  Oblak Medej
  11  Zadnikar Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-bordo
   Bergant Gregor
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Triglav Podgorje-bordo
   1 : 0 10 - Nikić Mark (3')
   2 : 0 16 - Kazić Dino (5')
   3 : 0 9 - Pauković Damjan (9')
   4 : 0 6 - Koren Brin (9')
   5 : 0 9 - Pauković Damjan (13')
   6 : 0 6 - Koren Brin (18')
   7 : 0 16 - Kazić Dino (19')
   8 : 0 29 - Radosavljević Stefan (20')
   9 : 0 29 - Radosavljević Stefan (22')
   10 : 0 11 - Nikolić Uroš (23')
   11 : 0 6 - Koren Brin (25')
   12 : 0 11 - Nikolić Uroš (25')
   13 : 0 10 - Nikić Mark (26')
   14 : 0 9 - Pauković Damjan (27')
   15 : 0 11 - Nikolić Uroš (32')
   16 : 0 6 - Koren Brin (39')
   17 : 0 16 - Kazić Dino (40')
   18 : 0 9 - Pauković Damjan (44')
   20 : 0 6 - Koren Brin (46')
   21 : 0 11 - Nikolić Uroš (48')
   22 : 0 29 - Radosavljević Stefan (50')
   23 : 0 11 - Nikolić Uroš (51')
   24 : 0 29 - Radosavljević Stefan (52')
   25 : 0 29 - Radosavljević Stefan (54')
   26 : 0 11 - Nikolić Uroš (60')
   Bohinj
   19 : 0 5 - Stare Rok (45') AG
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-bordo
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-bordo
   Bohinj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan