align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina E 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 21.04.18
   TEKMA: Bohinj - Velesovo 2 : 13 1 : 5
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Simijonov Roberto
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  3  Zorec David (K)
  4  Korošec Gal
  5  Kerlec Mark (V)
  7  Kozomara Maj
  9  Dobravec Enej
  10  Oblak Medej
  11  Zadnikar Luka
  14  Stare Ožbej
  17  Stare Rok
   Velesovo
Priimek in ime
  0  Bohinc Hušič Klemen
  1  Beton Jaka (V)
  8  Globočnik Jaka
  9  Koprivec Enej
  10  Ančimer Nik (K)
  16  Jenko Matej
  19  Maček Andraž
  20  Globočnik Val
  21  Maček Anže
  22  Maček Aljaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bohinj
   Lapajne Anže
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 3 7 - Kozomara Maj (13')
   2 : 9 7 - Kozomara Maj (41')
   Velesovo
   0 : 1 10 - Ančimer Nik (3')
   0 : 2 0 - Bohinc Hušič Klemen (7')
   0 : 3 0 - Bohinc Hušič Klemen (12')
   1 : 4 0 - Bohinc Hušič Klemen (16')
   1 : 5 0 - Bohinc Hušič Klemen (27')
   1 : 6 10 - Ančimer Nik (32')
   1 : 7 10 - Ančimer Nik (36')
   1 : 8 9 - Koprivec Enej (38')
   1 : 9 0 - Bohinc Hušič Klemen (40')
   2 : 10 8 - Globočnik Jaka (46')
   2 : 11 0 - Bohinc Hušič Klemen (46')
   2 : 12 10 - Ančimer Nik (53')
   2 : 13 9 - Koprivec Enej (59')
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Velesovo
    10 - Ančimer Nik (55')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Velesovo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan