align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina E 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 21.05.18
   TEKMA: Bohinj - Triglav Podgorje-bordo 0 : 21 0 : 10
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Rebec Jan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Osenjak Jon (V)
  3  Zorec David (K)
  4  Korošec Gal
  6  Arh Ažbe
  8  Rabič Vasja
  9  Dobravec Enej
  10  Kozomara Maj
  11  Zadnikar Luka
  14  Stare Ožbej
   Triglav Podgorje-bordo
Priimek in ime
  0  Pauković Damjan
  4  Kukavica Inas
  8  Remic Jošt
  10  Nikić Mark
  11  Nikolić Uroš
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino (K)
  19  Jemec Blaž
  24  Tadić Jaka
  25  Lakner Loris
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bohinj
   Iskra Uroš
   Triglav Podgorje-bordo
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Bohinj
   Triglav Podgorje-bordo
   0 : 1 0 - Pauković Damjan (4')
   0 : 2 0 - Pauković Damjan (6')
   0 : 3 13 - Stojanov Sergej (7')
   0 : 4 10 - Nikić Mark (8')
   0 : 5 13 - Stojanov Sergej (9')
   0 : 6 4 - Kukavica Inas (14')
   0 : 7 8 - Remic Jošt (19')
   0 : 8 8 - Remic Jošt (24')
   0 : 9 16 - Kazić Dino (27')
   0 : 10 13 - Stojanov Sergej (30')
   0 : 11 0 - Pauković Damjan (31')
   0 : 12 16 - Kazić Dino (33')
   0 : 13 0 - Pauković Damjan (35')
   0 : 14 13 - Stojanov Sergej (38')
   0 : 15 13 - Stojanov Sergej (41')
   0 : 16 16 - Kazić Dino (50')
   0 : 17 13 - Stojanov Sergej (52')
   0 : 18 16 - Kazić Dino (53')
   0 : 19 10 - Nikić Mark (57')
   0 : 20 11 - Nikolić Uroš (58')
   0 : 21 11 - Nikolić Uroš (60')
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Triglav Podgorje-bordo
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Triglav Podgorje-bordo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan