align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 12.09.18
   TEKMA: Preddvor - Šobec Lesce 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  5  Žandar Žiga
  6  Mlakar Gašper
  8  Čurk Igor
  10  Tirovič Drago
  11  Pelko Tilen
  16  Kokić Mirzet
  17  Kovačič Tim
  30  Lenič Aleš (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Vrtačnik Tilen
  5  Kolenc Miha
  6  Rozman Miha
  8  Novak Nejc
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Ambrož Vid
  13  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  9  Logonder Blaž
  12  Bogataj Andrej
  15  Krč Matija
  18  Soldat Timotej
  21  Kondić Dejan
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Blažič Grega
  15  Bikovski Filip
  16  Dolar Jure
  17  Bertoncelj Matic
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 2 8 - Čurk Igor (23')
   2 : 3 10 - Tirovič Drago (68')
   Šobec Lesce
   0 : 1 2 - Bohinec Sebastjan (16')
   0 : 2 10 - Dermastja Jaka (20')
   1 : 3 9 - Černivec Žan (65')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    15 - Krč Matija (88')
   Šobec Lesce
    6 - Rozman Miha (92')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     21 - Kondić Dejan
       17 - Kovačič Tim
  62'     15 - Krč Matija
       5 - Žandar Žiga
  70'     18 - Soldat Timotej
       8 - Čurk Igor
  75'     9 - Logonder Blaž
       10 - Tirovič Drago
  85'     12 - Bogataj Andrej
       6 - Mlakar Gašper
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Dolar Jure
       5 - Kolenc Miha
  58'     17 - Bertoncelj Matic
       11 - Ambrož Vid
  71'     14 - Blažič Grega
       13 - Škrlep Luka
  81'     7 - Gale Matjaž
       10 - Dermastja Jaka
  81'     15 - Bikovski Filip
       9 - Černivec Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan