align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 17.08.18
   TEKMA: Tinex Šenčur - Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 300
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Habibović Adis
   2. pomočnik: Cerovac Daniel
   Delegat: Huselja Emir
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Pečnik Matic (V)
  5  Primožič Ambrož
  7  Dimitrov Robert
  9  Markič Luka (K)
  11  Kokalj Samo
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  17  Kern Gregor
  19  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  21  Volčič Matic
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  4  Simič Jon
  5  Horvat Tomaž
  6  Kujovič Selvad
  7  Lesar Lenart
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  18  Lovrec Dario
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  2  Vreček Matej
  8  Fende Gašper
  10  Zupančič Jure
  12  Ažman Aljoša (V)
  15  Šimenc Anže
  16  Šmid Klavdij
  22  Družinec Domen
  Rezervni igralci
  9  Gomboši Roman
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  16  Vehabović Nedim
  19  Olivo Erik
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Matić Darijan
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   Arne Tabor 69
   0 : 1 18 - Lovrec Dario (53')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    19 - Bodiroža Aleksandar (34')
    20 - Zupan Tom (48')
    9 - Markič Luka (65')
    21 - Volčič Matic (72')
   Arne Tabor 69
    2 - Kalin Tim (30')
    10 - Bokal Žiga (41')
    1 - Lipovac Tim (86')
    15 - Marinović Siniša (86')
    16 - Vehabović Nedim (94')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
    9 - Markič Luka (91')
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Šimenc Anže
       14 - Repnik Gašper
  76'     8 - Fende Gašper
       21 - Volčič Matic
  76'     16 - Šmid Klavdij
       17 - Kern Gregor
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  60'     19 - Olivo Erik
       18 - Lovrec Dario
  69'     9 - Gomboši Roman
       6 - Kujovič Selvad
  78'     16 - Vehabović Nedim
       10 - Bokal Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan