align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 13.10.18
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Zagorje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Švarc Dejan
   2. pomočnik: Šekić Haris
   Delegat: Vozlič Vinko
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  3  Nuhanovič Eni
  4  Dobnikar Blaž
  5  Šporar Rok
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  14  Judež Klemen
  17  Juwara Ousman
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Bašić Denis
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  6  Kolar Klemen
  11  Jurišić Mario
  13  Svilar Branko
  15  Palčič Žan
  16  Raspashkovski Vasko
  18  Peulić Nikola
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  17  Klančišar Luka
  95  Holešek Jure (V)
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Zagorje
   Breznikar Miloš
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   Zagorje
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    14 - Judež Klemen (31')
    3 - Nuhanovič Eni (39')
    17 - Juwara Ousman (43')
   Zagorje
    14 - Pirc Rok (55')
    9 - Zupančič Simon (59')
    1 - Mrežar Domen (76')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Zagorje
    9 - Zupančič Simon (85')
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  64'     6 - Kolar Klemen
       4 - Dobnikar Blaž
  64'     15 - Palčič Žan
       7 - Plavšič Vajde Nik
  81'     13 - Svilar Branko
       14 - Judež Klemen
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  61'     7 - Klinc David
       3 - Gorišek Anže
  92'     5 - Arnšek Klemen
       8 - Kranjc Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan