align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 13.10.18
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Bled Hirter 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Černe Tomaž
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  4  Simič Jon
  5  Horvat Tomaž
  7  Olivo Erik
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  13  Platiša Jošt
  18  Lovrec Dario
  20  Vukšinič Gregor
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  Rezervni igralci
  11  Obrenovič Zoran
  14  Srovin Nejc
  16  Vehabović Nedim
  17  Novak Gal
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  7  Trelc Janez
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 9 - Gomboši Roman (27')
   Bled Hirter
   1 : 1 13 - Stanko Ladislav (94')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    9 - Gomboši Roman (22')
    5 - Horvat Tomaž (60')
    18 - Lovrec Dario (75')
    1 - Lipovac Tim (92')
    17 - Novak Gal (93')
   Bled Hirter
    5 - Gaberšček Boštjan (67')
    13 - Stanko Ladislav (92')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Bled Hirter
    5 - Gaberšček Boštjan (94')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  82'     16 - Vehabović Nedim
       9 - Gomboši Roman
  89'     17 - Novak Gal
       7 - Olivo Erik
  93'     14 - Srovin Nejc
       17 - Novak Gal
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Škrjanec Anže
       12 - Halilović Alan
  72'     4 - Fermišek Tadej
       2 - Varl Boštjan
  82'     19 - Cankar Anže
       9 - Remškar Moreno
REZULTATI
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan