align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 20.10.18
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Brinje Grosuplje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 125
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  4  Dobnikar Blaž
  5  Nuhanovič Eni
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  14  Kolar Klemen
  15  Šporar Rok
  17  Juwara Ousman
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Dobnikar Miha
  4  Hajdarević Adnan
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic (K)
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  15  Hadžipašić Alen
  16  Strajnar Nal
  Rezervni igralci
  3  Vrhovac Nemanja
  11  Jurišić Mario
  13  Raspashkovski Vasko
  16  Škof Blaž
  18  Palčič Žan
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  6  Štrancar Klemen
  12  Štampfel Boštjan (V)
  17  Dedić David
  18  Stožinič Alexander
  20  Hočevar Jakob
  21  Gabrovšek Matevž
  22  Končar Grega
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   Brinje Grosuplje
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    9 - Aličaič Anel (3')
    18 - Palčič Žan (76')
    4 - Dobnikar Blaž (80')
    10 - Dindič Jasmin (93')
   Brinje Grosuplje
    16 - Strajnar Nal (31')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Palčič Žan
       14 - Kolar Klemen
  60'     11 - Jurišić Mario
       7 - Plavšič Vajde Nik
  86'     13 - Raspashkovski Vasko
       8 - Đokić Aleksandar
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Stožinič Alexander
       9 - Potočar Primož
  74'     22 - Končar Grega
       16 - Strajnar Nal
  88'     20 - Hočevar Jakob
       11 - Adamič Niko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan