align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 20.10.18
   TEKMA: Ivančna Gorica - Bled Hirter 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Antič Mihael
   1. pomočnik: Benko Danijel
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Mahić Dino
  5  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  9  Vranešič Žak
  11  Anželj Žiga
  13  Horžen Patrik
  17  Ožbolt Dominik
  20  Kralj Tilen
  23  Vidović Boris
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  8  Smrekar Jan
  10  Hokić Deniel
  14  Kastelic Denis
  15  Humar Žan
  18  Peklar Domen
  19  Rozina Primož
  22  Zubak Marko
  Rezervni igralci
  4  Fermišek Tadej
  7  Trelc Janez
  12  Halilović Alan (V)
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  21  Muzaferović Hasan
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   Bled Hirter
   0 : 1 10 - Čamdžić Ermin (24')
   0 : 2 10 - Čamdžić Ermin (69')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    2 - Mahić Dino (23')
    7 - Šajn Marko (41')
    17 - Ožbolt Dominik (47')
    5 - Gvardjančič Jernej (49')
    11 - Anželj Žiga (71')
   Bled Hirter
    18 - Grilc Marko (37')
    3 - Djukić Darko (44')
    2 - Varl Boštjan (64')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
    2 - Mahić Dino (75')
    11 - Anželj Žiga (93')
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Smrekar Jan
       23 - Vidović Boris
  67'     22 - Zubak Marko
       17 - Ožbolt Dominik
  67'     14 - Kastelic Denis
       9 - Vranešič Žak
  79'     10 - Hokić Deniel
       20 - Kralj Tilen
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  71'     7 - Trelc Janez
       20 - Križaj Jure
  79'     19 - Cankar Anže
       10 - Čamdžić Ermin
  87'     16 - Vukić Aleks
       2 - Varl Boštjan
  87'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan