align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 27.10.18
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Zagorje 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Mertik Bojan
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Dobnikar Miha
  4  Hajdarević Adnan
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  11  Adamič Niko
  15  Hadžipašić Alen
  16  Strajnar Nal
  20  Boh Denis (K)
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Bašić Denis
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  5  Štrancar Klemen
  6  Smajić Ervin
  14  Fortin Matevž
  17  Ivanovski Miran
  18  Stožinič Alexander
  21  Gabrovšek Matevž
  22  Končar Grega
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  12  Holešek Jure (V)
  17  Klančišar Luka
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   Zagorje
   Breznikar Miloš
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 7 - Cimerman Jaka (30')
   2 : 0 16 - Strajnar Nal (55')
   3 : 1 18 - Stožinič Alexander (89')
   Zagorje
   2 : 1 3 - Gorišek Anže (59')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    2 - Abdić Adnan (33')
    20 - Boh Denis (39')
   Zagorje
    15 - Bašić Denis (50')
    2 - Novak Gal (66')
    17 - Klančišar Luka (77')
    1 - Mrežar Domen (89')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Zagorje
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Gabrovšek Matevž
       15 - Hadžipašić Alen
  46'     14 - Fortin Matevž
       9 - Potočar Primož
  75'     6 - Smajić Ervin
       16 - Strajnar Nal
  85'     18 - Stožinič Alexander
       7 - Cimerman Jaka
  90'     5 - Štrancar Klemen
       11 - Adamič Niko
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  68'     17 - Klančišar Luka
       16 - Kunič Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan