align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 03.11.18
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Matković Aleksandar
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  3  Dobnikar Blaž
  4  Nuhanovič Eni
  5  Šporar Rok
  6  Kolar Klemen
  7  Judež Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Jurišić Mario
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  7  Trelc Janez
  8  Ambrožič Nejc
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  19  Cankar Anže
  Rezervni igralci
  13  Palčič Žan
  14  Peulić Nikola
  16  Svilar Branko
  17  Raspashkovski Vasko
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  9  Remškar Moreno
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   Bled Hirter
   0 : 1 14 - Wolhar Jan (81')
   0 : 2 14 - Wolhar Jan (87')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    9 - Aličaič Anel (27')
    10 - Dindič Jasmin (83')
   Bled Hirter
    3 - Djukić Darko (40')
    8 - Ambrožič Nejc (71')
    17 - Grašič Rok (88')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  80'     13 - Palčič Žan
       6 - Kolar Klemen
  86'     17 - Raspashkovski Vasko
       7 - Judež Klemen
  87'     16 - Svilar Branko
       5 - Šporar Rok
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Križaj Jure
       3 - Djukić Darko
  80'     14 - Wolhar Jan
       19 - Cankar Anže
  89'     16 - Vukić Aleks
       10 - Čamdžić Ermin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan