align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 03.11.18
   TEKMA: Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  5  Gvardjančič Jernej
  7  Vranešič Žak
  8  Smrekar Jan
  9  Anželj Žiga
  10  Hokić Deniel (K)
  13  Horžen Patrik
  17  Ožbolt Dominik
  19  Rozina Primož
  20  Kralj Tilen
  22  Vidović Boris
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  5  Horvat Tomaž
  6  Kujovič Selvad
  7  Lesar Lenart
  8  Olivo Erik
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  18  Lovrec Dario
  19  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  6  Zubak Marko
  11  Ciriković Emil
  14  Kastelic Denis
  15  Humar Žan
  18  Peklar Domen
  Rezervni igralci
  9  Gomboši Roman
  11  Obrenovič Zoran
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  17  Novak Gal
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 20 - Kralj Tilen (7')
   2 : 0 9 - Anželj Žiga (19')
   3 : 0 20 - Kralj Tilen (84')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    17 - Ožbolt Dominik (10')
   Arne Tabor 69
    5 - Horvat Tomaž (59')
    10 - Bokal Žiga (67')
    15 - Marinović Siniša (73')
    6 - Kujovič Selvad (86')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  10'     11 - Ciriković Emil
       5 - Gvardjančič Jernej
  77'     18 - Peklar Domen
       7 - Vranešič Žak
  77'     14 - Kastelic Denis
       22 - Vidović Boris
  89'     6 - Zubak Marko
       8 - Smrekar Jan
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Gomboši Roman
       8 - Olivo Erik
  69'     14 - Srovin Nejc
       2 - Kalin Tim
  69'     17 - Novak Gal
       3 - Heljezović Haris
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan