align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 04.11.18
   TEKMA: Komenda - Brinje Grosuplje 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Kolenc Leon
   2. pomočnik: Šekić Haris
   Delegat: Koletnik Drago
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  4  Kočar Jernej
  6  Križman Julijan
  7  Trivunčevič Dragan
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Iglič Anže
  12  Vrečič Lenart (V)
  14  Marinšek Grega
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  57  Kuraja Rafael (K)
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Dobnikar Miha
  4  Hajdarević Adnan
  6  Smajić Ervin
  7  Cimerman Jaka
  10  Povh Matic
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  17  Dedić David
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  2  Hribar Matevž
  3  Zupan Jure
  8  Lapuh Gaber
  9  Rožman Anže
  19  Baloh Urban
  20  Struna Lan
  22  Jerman Žan Luka (V)
  Rezervni igralci
  5  Štrancar Klemen
  9  Potočar Primož
  12  Štampfel Boštjan (V)
  15  Ivanovski Miran
  18  Stožinič Alexander
  21  Gabrovšek Matevž
  22  Hočevar Jakob
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   STRELCI
   Komenda
   1 : 0 10 - Vasilić Aleksandar (12')
   2 : 0 15 - Kovačevič Kristjan (43')
   Brinje Grosuplje
   OPOMINJANI
   Komenda
   Brinje Grosuplje
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  76'     19 - Baloh Urban
       11 - Iglič Anže
  82'     20 - Struna Lan
       14 - Marinšek Grega
  86'     9 - Rožman Anže
       10 - Vasilić Aleksandar
  86'     8 - Lapuh Gaber
       15 - Kovačevič Kristjan
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  74'     18 - Stožinič Alexander
       11 - Adamič Niko
  80'     9 - Potočar Primož
       7 - Cimerman Jaka
  80'     5 - Štrancar Klemen
       6 - Smajić Ervin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan