align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 09.11.18
   TEKMA: Tinex Šenčur - Svoboda Ljubljana 4 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Čeganjac Andrej
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  4  Rozman Kristian
  7  Dimitrov Robert
  8  Ovsenek Žiga
  9  Markič Luka
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Pečnik Matic (V)
  14  Repnik Gašper
  15  Šmid Klavdij
  19  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  21  Volčič Matic
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  3  Dobnikar Blaž
  4  Nuhanovič Eni
  5  Škof Blaž
  6  Judež Klemen
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Jurišić Mario
  Rezervni igralci
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Vreček Matej
  3  Bobolinski Goran
  10  Fende Gašper
  13  Jogić Ervin
  16  Jerič Kajetan
  18  Markišić Elvis
  Rezervni igralci
  13  Kolar Klemen
  14  Peulić Nikola
  15  Jurišić Danijel
  16  Vrhovac Nemanja
  17  Raspashkovski Vasko
  18  Palčič Žan
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 11 - Kokalj Samo (43')
   2 : 1 19 - Bodiroža Aleksandar (47')
   3 : 4 18 - Markišić Elvis (77')
   4 : 4 10 - Fende Gašper (83')
   Svoboda Ljubljana
   1 : 1 8 - Đokić Aleksandar (45') 11m
   2 : 2 4 - Nuhanovič Eni (51')
   2 : 3 18 - Palčič Žan (66')
   2 : 4 8 - Đokić Aleksandar (75')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    4 - Rozman Kristian (70')
   Svoboda Ljubljana
    6 - Judež Klemen (15')
    7 - Plavšič Vajde Nik (52')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     18 - Markišić Elvis
       15 - Šmid Klavdij
  60'     13 - Jogić Ervin
       7 - Dimitrov Robert
  78'     10 - Fende Gašper
       21 - Volčič Matic
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Palčič Žan
       6 - Judež Klemen
  87'     13 - Kolar Klemen
       8 - Đokić Aleksandar
  89'     17 - Raspashkovski Vasko
       7 - Plavšič Vajde Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan