align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 10.11.18
   TEKMA: Žiri - Brinje Grosuplje 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kržišnik Nejc (K)
  3  Brence Benjamin
  4  Orešnik Krištof
  5  Oblak Jošt
  6  Domijan Rok
  7  Eržen Nace
  8  Čuk Anže
  9  Tratnik Matic
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Dobnikar Miha
  4  Dedić David
  6  Hajdarević Adnan
  7  Cimerman Jaka
  10  Povh Matic
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  16  Strajnar Nal
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  14  Kunc Domen
  15  Gligorević Zoran
  16  Eisele Nani
  17  Koblar Jan
  19  Marinac Dejan
  44  Likar Domen (V)
  Rezervni igralci
  5  Stožinič Alexander
  8  Smajić Ervin
  9  Potočar Primož
  13  Hadžipašić Alen
  17  Štrancar Klemen
  21  Gabrovšek Matevž
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   STRELCI
   Žiri
   1 : 3 7 - Eržen Nace (87')
   Brinje Grosuplje
   0 : 1 11 - Adamič Niko (10')
   0 : 2 14 - Fortin Matevž (20')
   0 : 3 3 - Dobnikar Miha (64')
   OPOMINJANI
   Žiri
    14 - Kunc Domen (90')
   Brinje Grosuplje
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Gligorević Zoran
       8 - Čuk Anže
  68'     14 - Kunc Domen
       11 - Krolnik Jaka Bric
  75'     19 - Marinac Dejan
       10 - Burjek Rok
  75'     17 - Koblar Jan
       3 - Brence Benjamin
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  72'     8 - Smajić Ervin
       7 - Cimerman Jaka
  72'     9 - Potočar Primož
       16 - Strajnar Nal
  83'     5 - Stožinič Alexander
       11 - Adamič Niko
  83'     17 - Štrancar Klemen
       3 - Dobnikar Miha
  83'     21 - Gabrovšek Matevž
       14 - Fortin Matevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan