align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 11.11.18
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Sava Kranj 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  4  Simič Jon
  5  Horvat Tomaž
  7  Lesar Lenart
  8  Lovrec Dario
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  19  Vukšinič Gregor
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Kopač Matic
  3  Zajc Erazem
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  8  Koler Nejc
  9  Hasanaj Qendrim
  11  Marinković Bojan
  16  Ivanuša David
  22  Preradović Darko
  34  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  6  Kujovič Selvad
  11  Obrenovič Zoran
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  17  Novak Gal
  18  Olivo Erik
  Rezervni igralci
  12  Lotrič Urh (V)
  14  Budau Gašper
  15  Babić Josip
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 7 - Lesar Lenart (70')
   2 : 0 8 - Lovrec Dario (90')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    10 - Bokal Žiga (87')
   Sava Kranj
    16 - Ivanuša David (61')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  63'     6 - Kujovič Selvad
       15 - Marinović Siniša
  70'     18 - Olivo Erik
       4 - Simič Jon
  79'     14 - Srovin Nejc
       9 - Gomboši Roman
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Babić Josip
       5 - Iličič Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan