align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 17.11.18
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Bled Hirter 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Goričan Vojko
   1. pomočnik: Boškič Andrej
   2. pomočnik: Gajić Tomislav
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hajdarević Adnan
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  11  Adamič Niko
  15  Hadžipašić Alen
  16  Strajnar Nal
  19  Dedić David
  20  Boh Denis (K)
  21  Povh Matic
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  Rezervni igralci
  3  Štrancar Klemen
  6  Smajić Ervin
  10  Ivanovski Miran
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Fortin Matevž
  17  Gabrovšek Matevž
  18  Stožinič Alexander
  Rezervni igralci
  7  Trelc Janez
  12  Škrjanec Anže (V)
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 16 - Strajnar Nal (61')
   1 : 1 2 - Abdić Adnan (75') AG
   Bled Hirter
   1 : 2 17 - Grašič Rok (92')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    7 - Cimerman Jaka (42')
    11 - Adamič Niko (68')
   Bled Hirter
    17 - Grašič Rok (39')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  72'     6 - Smajić Ervin
       9 - Potočar Primož
  72'     14 - Fortin Matevž
       7 - Cimerman Jaka
  86'     10 - Ivanovski Miran
       16 - Strajnar Nal
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  66'     7 - Trelc Janez
       2 - Varl Boštjan
  74'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
  88'     19 - Cankar Anže
       10 - Čamdžić Ermin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan