align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 17.11.18
   TEKMA: Sava Kranj - Ivančna Gorica 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Skok Aleš
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  4  Zukanovič Jure
  5  Preradović Darko
  7  Kongnyuy Dinnyuy
  8  Koler Nejc
  9  Marinković Bojan
  10  Iličič Luka
  11  Beganović Nermin
  20  Zajc Erazem
  21  Kopač Matic
  36  Dojčinović Vladimir (K)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Mahić Dino
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  8  Smrekar Jan
  10  Hokić Deniel
  11  Anželj Žiga
  13  Horžen Patrik
  20  Kralj Tilen
  22  Vidović Boris
  23  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  12  Rakovič Jan (V)
  13  Vidič Marko
  14  Klemenc Nejc
  17  Babić Josip
  27  Budau Gašper
  40  Dojčinović Aleksandar
  Rezervni igralci
  5  Gvardjančič Jernej
  9  Vranešič Žak
  14  Peklar Domen
  17  Rozina Primož
  18  Zubak Marko
   TRENER
   Sava Kranj
   Mitraković Željko
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   Sava Kranj
   Ivančna Gorica
   0 : 1 5 - Gvardjančič Jernej (78')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    10 - Iličič Luka (37')
    36 - Dojčinović Vladimir (92')
   Ivančna Gorica
    9 - Vranešič Žak (44')
    2 - Mahić Dino (66')
    10 - Hokić Deniel (92')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Babić Josip
       11 - Beganović Nermin
  88'     13 - Vidič Marko
       21 - Kopač Matic
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  31'     9 - Vranešič Žak
       20 - Kralj Tilen
  46'     5 - Gvardjančič Jernej
       22 - Vidović Boris
  85'     14 - Peklar Domen
       23 - Bosnić Kenen
  85'     17 - Rozina Primož
       5 - Gvardjančič Jernej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan