align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 17.11.18
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Arne Tabor 69 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 65
   Glavni sodnik Balažič Dejan
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   Delegat: Mitrovič Milan
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  3  Dobnikar Blaž
  4  Nuhanovič Eni
  6  Šporar Rok
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Jurišić Mario
  13  Škof Blaž
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  5  Kalin Tim
  7  Lesar Lenart
  10  Heljezović Haris
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša (K)
  18  Lovrec Dario
  19  Olivo Erik
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  5  Jurišić Danijel
  14  Peulić Nikola
  15  Raspashkovski Vasko
  16  Kolar Klemen
  17  Judež Klemen
  18  Palčič Žan
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  6  Kujovič Selvad
  9  Gomboši Roman
  11  Obrenovič Zoran
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   2 : 1 8 - Đokić Aleksandar (60')
   3 : 1 8 - Đokić Aleksandar (84')
   4 : 1 8 - Đokić Aleksandar (87')
   Arne Tabor 69
   1 : 0 13 - Platiša Jošt (12') AG
   1 : 1 2 - Novak Gal (15')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    11 - Jurišić Mario (25')
    9 - Aličaič Anel (53')
    17 - Judež Klemen (74')
   Arne Tabor 69
    14 - Srovin Nejc (34')
    10 - Heljezović Haris (76')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
    4 - Nuhanovič Eni (25')
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Judež Klemen
       7 - Plavšič Vajde Nik
  80'     16 - Kolar Klemen
       11 - Jurišić Mario
  88'     15 - Raspashkovski Vasko
       10 - Dindič Jasmin
  88'     18 - Palčič Žan
       8 - Đokić Aleksandar
  90'     14 - Peulić Nikola
       9 - Aličaič Anel
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Gomboši Roman
       13 - Platiša Jošt
  69'     11 - Obrenovič Zoran
       14 - Srovin Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan