align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 18.11.18
   TEKMA: Komenda - Žiri 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Brezovar Nejc
   2. pomočnik: Kužnik Marjan
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  4  Kočar Jernej
  6  Križman Julijan
  7  Trivunčevič Dragan
  9  Iglič Anže
  10  Vasilić Aleksandar
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Ibranović Dino
  14  Marinšek Grega
  15  Kovačevič Kristjan
  17  Džafič Alen
  57  Kuraja Rafael (K)
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kržišnik Nejc (K)
  3  Marinac Dejan
  4  Orešnik Krištof
  5  Oblak Jošt
  6  Domijan Rok
  7  Eržen Nace
  8  Tratnik Matic
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  Rezervni igralci
  2  Hribar Matevž
  3  Zupan Jure
  8  Lapuh Gaber
  11  Rožman Anže
  19  Baloh Urban
  20  Struna Lan
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  14  Kunc Domen
  15  Brence Benjamin
  16  Eisele Nani
  17  Čuk Anže
  18  Koblar Jan
  44  Likar Domen (V)
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Komenda
   1 : 0 15 - Kovačevič Kristjan (18')
   2 : 2 19 - Baloh Urban (84')
   Žiri
   1 : 1 7 - Eržen Nace (44')
   1 : 2 7 - Eržen Nace (64')
   OPOMINJANI
   Komenda
    57 - Kuraja Rafael (75')
    10 - Vasilić Aleksandar (93')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Žiri
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  59'     99 - Cvelfer Domadenik Jan
       17 - Džafič Alen
  67'     19 - Baloh Urban
       14 - Marinšek Grega
  83'     11 - Rožman Anže
       6 - Križman Julijan
  83'     2 - Hribar Matevž
       9 - Iglič Anže
   Žiri
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Kunc Domen
       9 - Gligorević Zoran
  72'     17 - Čuk Anže
       3 - Marinac Dejan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan