align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 23.11.18
   TEKMA: Tinex Šenčur - Brinje Grosuplje 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šorli Armando
   1. pomočnik: Sužnik Jure
   2. pomočnik: Vrabič Matic
   Delegat: Arhar Primož
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  7  Dimitrov Robert
  8  Ovsenek Žiga
  9  Markič Luka
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Pečnik Matic (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  15  Šmid Klavdij
  17  Kern Gregor
  19  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Dedić David
  5  Hadžipašić Alen
  6  Hajdarević Adnan
  7  Cimerman Jaka
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  16  Strajnar Nal
  20  Boh Denis (K)
  21  Povh Matic
  Rezervni igralci
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Vreček Matej
  4  Sanković Luka
  5  Šink Luka
  16  Jerič Kajetan
  18  Markišić Elvis
  21  Volčič Matic
  Rezervni igralci
  8  Smajić Ervin
  9  Potočar Primož
  10  Ivanovski Miran
  12  Štampfel Boštjan (V)
  13  Štrancar Klemen
  17  Gabrovšek Matevž
  19  Stožinič Alexander
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 15 - Šmid Klavdij (37')
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 14 - Fortin Matevž (83')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    15 - Šmid Klavdij (65')
    20 - Zupan Tom (79')
   Brinje Grosuplje
    7 - Cimerman Jaka (30')
    21 - Povh Matic (74')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Brinje Grosuplje
    6 - Hajdarević Adnan (90')
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  73'     21 - Volčič Matic
       13 - Jogić Ervin
  74'     16 - Jerič Kajetan
       19 - Bodiroža Aleksandar
  80'     2 - Vreček Matej
       17 - Kern Gregor
  80'     18 - Markišić Elvis
       15 - Šmid Klavdij
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  54'     8 - Smajić Ervin
       11 - Adamič Niko
  54'     9 - Potočar Primož
       16 - Strajnar Nal
  88'     10 - Ivanovski Miran
       14 - Fortin Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan