align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 24.11.18
   TEKMA: Bled Hirter - Žiri 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Čeganjac Andrej
   2. pomočnik: Kurtušič Igor
   Delegat: Bohinc Matjaž
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  7  Trelc Janez
  8  Ambrožič Nejc
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kržišnik Nejc (K)
  3  Marinac Dejan
  4  Orešnik Krištof
  5  Oblak Jošt
  6  Domijan Rok
  7  Eržen Nace
  8  Tratnik Matic
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  9  Remškar Moreno
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  14  Kunc Domen
  15  Brence Benjamin
  16  Eisele Nani
  17  Čuk Anže
  18  Koblar Jan
  44  Likar Domen (V)
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 13 - Stanko Ladislav (21')
   2 : 0 10 - Čamdžić Ermin (50')
   3 : 0 13 - Stanko Ladislav (72') 11m
   4 : 0 10 - Čamdžić Ermin (74')
   5 : 0 19 - Cankar Anže (87')
   Žiri
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
   Žiri
    3 - Marinac Dejan (25')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Žiri
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  65'     19 - Cankar Anže
       7 - Trelc Janez
  74'     14 - Wolhar Jan
       2 - Varl Boštjan
  81'     20 - Križaj Jure
       17 - Grašič Rok
  81'     16 - Vukić Aleks
       18 - Grilc Marko
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Kunc Domen
       9 - Gligorević Zoran
  76'     16 - Eisele Nani
       3 - Marinac Dejan
  81'     18 - Koblar Jan
       6 - Domijan Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan