align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 24.11.18
   TEKMA: Ivančna Gorica - Svoboda Ljubljana 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Frece Tine
   2. pomočnik: Šekić Haris
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  11  Anželj Žiga
  13  Horžen Patrik
  17  Ožbolt Dominik
  18  Peklar Domen
  20  Zubak Marko
  23  Bosnić Kenen
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Škof Blaž
  3  Dobnikar Blaž
  4  Cimprič Gašper
  6  Šporar Rok
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Jurišić Mario
  17  Judež Klemen
  Rezervni igralci
  5  Gvardjančič Jernej
  14  Kastelic Denis
  15  Humar Žan
  19  Rozina Primož
  22  Vidović Boris
  Rezervni igralci
  13  Raspashkovski Vasko
  14  Kolar Klemen
  16  Zec Edvin
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 11 - Anželj Žiga (11')
   2 : 1 22 - Vidović Boris (92')
   Svoboda Ljubljana
   1 : 1 8 - Đokić Aleksandar (90')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    23 - Bosnić Kenen (28')
    6 - Smrtnik Matevž (70')
   Svoboda Ljubljana
    2 - Škof Blaž (37')
    9 - Aličaič Anel (91')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Rozina Primož
       18 - Peklar Domen
  63'     5 - Gvardjančič Jernej
       20 - Zubak Marko
  83'     22 - Vidović Boris
       9 - Vranešič Žak
  83'     14 - Kastelic Denis
       17 - Ožbolt Dominik
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  55'     16 - Zec Edvin
       3 - Dobnikar Blaž
  65'     14 - Kolar Klemen
       17 - Judež Klemen
  75'     13 - Raspashkovski Vasko
       11 - Jurišić Mario
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan