align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 25.11.18
   TEKMA: Komenda - Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Matković Aleksandar
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  2  Hribar Matevž
  4  Kočar Jernej
  6  Križman Julijan (K)
  7  Trivunčevič Dragan
  9  Iglič Anže
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Ibranović Dino
  14  Marinšek Grega
  15  Kovačevič Kristjan
  19  Baloh Urban
  99  Cvelfer Domadenik Jan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Kopač Matic
  3  Jordan Krištof
  5  Iličič Luka
  7  Ivanuša David
  8  Koler Nejc
  9  Hasanaj Qendrim
  11  Marinković Bojan
  12  Oštir Aleš (V)
  17  Zajc Erazem
  22  Preradović Darko
  34  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  8  Lapuh Gaber
  11  Rožman Anže
  20  Struna Lan
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  4  Vidič Marko
  13  Budau Gašper
  14  Babić Josip
  15  Kongnyuy Dinnyuy
  16  Beganović Nermin
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Sava Kranj
   Mitraković Željko
   STRELCI
   Komenda
   1 : 0 14 - Marinšek Grega (30')
   2 : 1 11 - Rožman Anže (81')
   3 : 1 5 - Žinič Igor (89')
   Sava Kranj
   1 : 1 7 - Ivanuša David (34')
   OPOMINJANI
   Komenda
    99 - Cvelfer Domadenik Jan (52')
    9 - Iglič Anže (77')
   Sava Kranj
    7 - Ivanuša David (28')
    8 - Koler Nejc (72')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  70'     11 - Rožman Anže
       19 - Baloh Urban
  76'     5 - Žinič Igor
       14 - Marinšek Grega
  78'     20 - Struna Lan
       15 - Kovačevič Kristjan
  78'     8 - Lapuh Gaber
       7 - Trivunčevič Dragan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  79'     14 - Babić Josip
       3 - Jordan Krištof
  81'     4 - Vidič Marko
       11 - Marinković Bojan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan