align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 16.03.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  13  Strajnar Nal
  15  Dedić David
  17  Tomšič Kevin
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Dikić Uroš
  3  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  14  Lesar Lenart
  18  Olivo Erik
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  4  Debeljak Jan
  6  Rexhepi Florgent
  8  Smajić Ervin
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Hadžipašić Alen
  16  Hudin Žan
  18  Mahič Al
  Rezervni igralci
  6  Kalin Tim
  9  Gomboši Roman
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša
  16  Vehabović Nedim
  19  Srovin Nejc
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 6 - Rexhepi Florgent (49')
   Arne Tabor 69
   0 : 1 7 - Škerl Filip (10') 11m
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    7 - Cimerman Jaka (35')
    10 - Povh Matic (47')
   Arne Tabor 69
    7 - Škerl Filip (64')
    4 - Simič Jon (69')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  17'     14 - Hadžipašić Alen
       15 - Dedić David
  46'     6 - Rexhepi Florgent
       13 - Strajnar Nal
  66'     18 - Mahič Al
       7 - Cimerman Jaka
  66'     4 - Debeljak Jan
       17 - Tomšič Kevin
  82'     16 - Hudin Žan
       9 - Potočar Primož
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Marinović Siniša
       2 - Dikić Uroš
  54'     9 - Gomboši Roman
       10 - Bokal Žiga
  59'     6 - Kalin Tim
       8 - Trivunčevič Dragan
  89'     19 - Srovin Nejc
       18 - Olivo Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan