align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 16.03.19
   TEKMA: Zagorje - Ivančna Gorica 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Gabrovec David
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Arhar Primož
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  7  Perić Ivica
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  17  Klančišar Luka
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Mahić Dino
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  8  Smrekar Jan
  9  Vranešič Žak
  11  Kočevar Domen
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  16  Gvardjančič Jernej
  20  Kralj Tilen
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  10  Kastelic Denis
  17  Humar Žan
  19  Rozina Primož
  21  Ožbolt Dominik
   TRENER
   Zagorje
   Škofca Anton
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 4 - Nahtigal Tomaž (11') 11m
   2 : 0 7 - Perić Ivica (33')
   Ivančna Gorica
   2 : 1 13 - Horžen Patrik (90')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    15 - Tot Aljaž (28')
    4 - Nahtigal Tomaž (61')
    6 - Holešek Jan (61')
    7 - Perić Ivica (63')
    10 - Mlinar Tilen (72')
   Ivančna Gorica
    20 - Kralj Tilen (61')
    2 - Mahić Dino (67')
    14 - Guberac Mario (72')
    7 - Šajn Marko (93')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  56'     9 - Zupančič Simon
       17 - Klančišar Luka
  57'     16 - Kunič Domen
       15 - Tot Aljaž
  78'     8 - Kranjc Matija
       7 - Perić Ivica
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Ožbolt Dominik
       8 - Smrekar Jan
  76'     17 - Humar Žan
       11 - Kočevar Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan