align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 16.03.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Sava Kranj 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Radić Igor
  3  Palčič Žan
  4  Volaš Goran
  6  Kolar Klemen
  7  Judež Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Raspashkovski Vasko
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Ajkić Adis
  17  Juwara Ousman
  99  Lalić Goran (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  3  Kuraj Jaka
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Jerina Matic
  8  Koler Nejc
  9  Kumi Samuel Atta
  10  Ivanovski Miran
  11  Zajc Erazem
  27  Ljubijankić Emir
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  13  Gabrijel Vid
  14  Peulić Nikola
  15  Lapuh Gaber
  16  Primožič Ambrož
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  12  Tehovnik Gašper (V)
  14  Mitrakovič Timotije
  20  Peklar Domen
  22  Beganović Nermin
  26  Jordan Krištof
  33  Marijan Damir
  46  Krajnik Žan
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Sava Kranj
   Mitraković Željko
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 11 - Ajkić Adis (1')
   2 : 0 8 - Đokić Aleksandar (14') 11m
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    7 - Judež Klemen (45')
    4 - Volaš Goran (46')
    6 - Kolar Klemen (66')
    2 - Radić Igor (74')
   Sava Kranj
    5 - Iličič Luka (53')
    27 - Ljubijankić Emir (93')
    46 - Krajnik Žan (93')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Primožič Ambrož
       7 - Judež Klemen
  81'     14 - Peulić Nikola
       8 - Đokić Aleksandar
  90'     13 - Gabrijel Vid
       9 - Raspashkovski Vasko
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  57'     46 - Krajnik Žan
       3 - Kuraj Jaka
  74'     20 - Peklar Domen
       27 - Ljubijankić Emir
  88'     22 - Beganović Nermin
       10 - Ivanovski Miran
  88'     14 - Mitrakovič Timotije
       11 - Zajc Erazem
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan