align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 17.03.19
   TEKMA: Komenda - Bled Hirter 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Zidar Blaž
   2. pomočnik: Majhen Matija
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  2  Hribar Matevž
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Muzaferović Hasan
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  22  Jerman Žan Luka (V)
  57  Veselaj Getuar
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  7  Rahne Nik
  9  Rožman Anže
  12  Vrečič Lenart (V)
  17  Džafič Alen
  19  Baloh Urban
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Komenda
   1 : 0 15 - Kovačevič Kristjan (6')
   Bled Hirter
   1 : 1 13 - Stanko Ladislav (48')
   1 : 2 6 - Udrih Jure (65')
   1 : 3 13 - Stanko Ladislav (80') 11m
   OPOMINJANI
   Komenda
    7 - Rahne Nik (54')
   Bled Hirter
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Rahne Nik
       11 - Muzaferović Hasan
  79'     19 - Baloh Urban
       10 - Vasilić Aleksandar
  79'     5 - Žinič Igor
       2 - Hribar Matevž
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  58'     5 - Gaberšček Boštjan
       18 - Grilc Marko
  58'     19 - Cankar Anže
       20 - Križaj Jure
  84'     4 - Fermišek Tadej
       6 - Udrih Jure
  88'     15 - Majnik Miha
       9 - Remškar Moreno
  88'     14 - Wolhar Jan
       10 - Čamdžić Ermin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan