align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 22.03.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Bled Hirter 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Todorović Nedeljko
   2. pomočnik: Kolenc Leon
   Delegat: Vidmar Blaž
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  8  Dolžan Rok
  9  Markič Luka
  10  Ivanuša David
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Pečnik Matic (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  18  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  21  Topić Aleksander
  55  Arsić Srđan
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  19  Cankar Anže
  Rezervni igralci
  1  Ibrahimagić Belmin (V)
  4  Vreček Matej
  6  Družinec Domen
  7  Fende Gašper
  15  Šmid Klavdij
  16  Krcić Almir
  17  Jerič Kajetan
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan
  11  Bešić Mario
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  20  Križaj Jure
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   Bled Hirter
   0 : 1 2 - Varl Boštjan (13')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (28')
    21 - Topić Aleksander (39')
    13 - Jogić Ervin (62')
    18 - Bodiroža Aleksandar (76')
    8 - Dolžan Rok (89')
   Bled Hirter
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  71'     7 - Fende Gašper
       21 - Topić Aleksander
  81'     15 - Šmid Klavdij
       13 - Jogić Ervin
  87'     17 - Jerič Kajetan
       10 - Ivanuša David
  87'     4 - Vreček Matej
       18 - Bodiroža Aleksandar
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  71'     20 - Križaj Jure
       19 - Cankar Anže
  84'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
  89'     4 - Fermišek Tadej
       10 - Čamdžić Ermin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan