align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 23.03.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Žiri 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Radusinović Davorin
   2. pomočnik: Gajić Tomislav
   Delegat: Mitrovič Milan
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  4  Simič Jon
  5  Lesar Lenart
  6  Tratnik Klemen
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  6  Peternel Matej
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  15  Domijan Rok (K)
  16  Stožinič Alexander
  19  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  2  Novak Gal
  3  Kalin Tim
  16  Dikić Uroš
  18  Olivo Erik
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  5  Gligorević Goran
  14  Eisele Nani
  17  Čuk Anže
  18  Kunc Domen
  44  Likar Domen (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Žiri
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    13 - Platiša Jošt (30')
    10 - Bokal Žiga (36')
    6 - Tratnik Klemen (47')
    16 - Dikić Uroš (75')
    15 - Marinović Siniša (85')
   Žiri
    13 - Brence Benjamin (10')
    12 - Frelih Boštjan (36')
    8 - Kavčič Anže (85')
    11 - Krolnik Jaka Bric (86')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Žiri
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Kalin Tim
       13 - Platiša Jošt
  74'     16 - Dikić Uroš
       6 - Tratnik Klemen
  83'     18 - Olivo Erik
       10 - Bokal Žiga
   Žiri
  Minuta  Igralec
  86'     17 - Čuk Anže
       19 - Koblar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan