align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 23.03.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Komenda 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Volaš Goran
  7  Kolar Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  13  Palčič Žan
  16  Radić Igor
  17  Juwara Ousman
  20  Cimprič Gašper
  21  Ajkić Adis
  99  Lalić Goran (V)
   Komenda
Priimek in ime
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  9  Iglič Anže
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Muzaferović Hasan
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  22  Jerman Žan Luka (V)
  Rezervni igralci
  2  Primožič Ambrož
  5  Maksimovič Haris
  11  Jurišić Mario
  14  Peulić Nikola
  15  Raspashkovski Vasko
  18  Gabrijel Vid
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  2  Hribar Matevž
  7  Rahne Nik
  12  Vrečič Lenart (V)
  19  Baloh Urban
  20  Rožman Anže
  57  Veselaj Getuar
  99  Cvelfer Domadenik Jan
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
    8 - Đokić Aleksandar (68') 11m
   1 : 1 8 - Đokić Aleksandar (75')
   Komenda
   0 : 1 9 - Iglič Anže (24')
    10 - Vasilić Aleksandar (46') 11m
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    8 - Đokić Aleksandar (27')
    17 - Juwara Ousman (45')
    4 - Volaš Goran (50')
    10 - Dindič Jasmin (62')
    11 - Jurišić Mario (95')
   Komenda
    16 - Tomažin Žan Žak (29')
    17 - Džafič Alen (31')
    6 - Kačar Miha (67')
    7 - Rahne Nik (73')
    14 - Kočar Jernej (89')
    12 - Vrečič Lenart (95')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
    8 - Đokić Aleksandar (95')
   Komenda
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Raspashkovski Vasko
       16 - Radić Igor
  46'     2 - Primožič Ambrož
       7 - Kolar Klemen
  76'     11 - Jurišić Mario
       13 - Palčič Žan
   Komenda
  Minuta  Igralec
  72'     99 - Cvelfer Domadenik Jan
       16 - Tomažin Žan Žak
  72'     7 - Rahne Nik
       10 - Vasilić Aleksandar
  82'     19 - Baloh Urban
       11 - Muzaferović Hasan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan