align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 23.03.19
   TEKMA: Ivančna Gorica - Brinje Grosuplje 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  5  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  8  Smrekar Jan
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel (K)
  11  Kočevar Domen
  13  Horžen Patrik
  14  Mahić Dino
  17  Ožbolt Dominik
  20  Humar Žan
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  15  Dedić David
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  7  Kastelic Denis
  Rezervni igralci
  4  Debeljak Jan
  5  Mahič Al
  6  Rexhepi Florgent
  8  Petrič David
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Hadžipašić Alen
  22  Pajnkihar Luka
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 17 - Ožbolt Dominik (23')
   2 : 3 9 - Vranešič Žak (87')
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 20 - Boh Denis (39') 11m
   1 : 2 2 - Abdić Adnan (45')
   1 : 3 11 - Tomšič Kevin (75')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    8 - Smrekar Jan (26')
    5 - Gvardjančič Jernej (31')
    10 - Hokić Deniel (71')
    14 - Mahić Dino (71')
    13 - Horžen Patrik (82')
    11 - Kočevar Domen (91')
   Brinje Grosuplje
    3 - Šparovec Anže (20')
    11 - Tomšič Kevin (75')
    6 - Rexhepi Florgent (81')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
    14 - Mahić Dino (71')
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  70'     7 - Kastelic Denis
       20 - Humar Žan
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  58'     4 - Debeljak Jan
       13 - Strajnar Nal
  72'     6 - Rexhepi Florgent
       7 - Cimerman Jaka
  72'     14 - Hadžipašić Alen
       3 - Šparovec Anže
  84'     5 - Mahič Al
       10 - Povh Matic
  84'     8 - Petrič David
       9 - Potočar Primož
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan