align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 30.03.19
   TEKMA: Bled Hirter - Arne Tabor 69 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Radusinović Davorin
   2. pomočnik: Plavše Timotej
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  6  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  14  Srovin Nejc
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  Rezervni igralci
  3  Novak Gal
  13  Platiša Jošt
  17  Dikić Uroš
  18  Olivo Erik
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 17 - Grašič Rok (48')
   Arne Tabor 69
    10 - Bokal Žiga (92') 11m
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    2 - Varl Boštjan (67')
   Arne Tabor 69
    2 - Kalin Tim (41')
    4 - Simič Jon (60')
    14 - Srovin Nejc (71')
    10 - Bokal Žiga (73')
    7 - Škerl Filip (84')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Cankar Anže
       20 - Križaj Jure
  70'     15 - Majnik Miha
       9 - Remškar Moreno
  78'     14 - Wolhar Jan
       10 - Čamdžić Ermin
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  71'     18 - Olivo Erik
       2 - Kalin Tim
  73'     3 - Novak Gal
       8 - Trivunčevič Dragan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan