align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 31.03.19
   TEKMA: Zagorje - Svoboda Ljubljana 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  9  Zupančič Simon
  10  Perić Ivica
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Volaš Goran
  6  Radić Igor
  7  Judež Klemen
  8  Raspashkovski Vasko
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Ajkić Adis
  16  Cimprič Gašper
  17  Juwara Ousman
  18  Palčič Žan
  99  Lalić Goran (V)
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  8  Kranjc Matija
  12  Holešek Jure (V)
  Rezervni igralci
  2  Kolar Klemen
  3  Primožič Ambrož
  5  Lapuh Gaber
  13  Gabrijel Vid
  14  Peulić Nikola
  15  Maksimovič Haris
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Zagorje
   Škofca Anton
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 9 - Zupančič Simon (11')
   Svoboda Ljubljana
   OPOMINJANI
   Zagorje
   Svoboda Ljubljana
    7 - Judež Klemen (14')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  38'     2 - Kolar Klemen
       7 - Judež Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan