align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 31.03.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Sava Kranj 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Cotič Urban
   2. pomočnik: Ogrin Matej
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Černe Miha
  7  Cimerman Jaka
  8  Šparovec Anže
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  13  Strajnar Nal
  15  Dedić David
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Jerina Matic
  8  Koler Nejc
  9  Peklar Domen
  15  Ivanovski Miran
  16  Jordan Krištof
  17  Ljubijankić Emir
  18  Dojčinović Vladimir (K)
  22  Beganović Nermin
  Rezervni igralci
  4  Debeljak Jan
  5  Pajnkihar Luka
  6  Rexhepi Florgent
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Hadžipašić Alen
  16  Kovač Jan
  Rezervni igralci
  3  Kuraj Jaka
  11  Zajc Erazem
  14  Babić Josip
  34  Dojčinović Aleksandar
  37  Marijan Damir
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Sava Kranj
   Mitraković Željko
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 15 - Dedić David (39')
   2 : 0 8 - Šparovec Anže (45')
   3 : 0 7 - Cimerman Jaka (49')
   Sava Kranj
   3 : 1 7 - Jerina Matic (89')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    16 - Kovač Jan (79')
   Sava Kranj
    15 - Ivanovski Miran (8')
    17 - Ljubijankić Emir (25')
    4 - Zukanovič Jure (43')
    7 - Jerina Matic (56')
    14 - Babić Josip (86')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Debeljak Jan
       13 - Strajnar Nal
  68'     14 - Hadžipašić Alen
       7 - Cimerman Jaka
  68'     6 - Rexhepi Florgent
       8 - Šparovec Anže
  76'     5 - Pajnkihar Luka
       2 - Abdić Adnan
  76'     16 - Kovač Jan
       19 - Šporar Rok
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Zajc Erazem
       8 - Koler Nejc
  54'     3 - Kuraj Jaka
       22 - Beganović Nermin
  54'     37 - Marijan Damir
       9 - Peklar Domen
  71'     14 - Babić Josip
       15 - Ivanovski Miran
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan