align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 31.03.19
   TEKMA: Komenda - Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Antič Mihael
   1. pomočnik: Cerovac Daniel
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  1  Vrečič Lenart (V)
  2  Hribar Matevž
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  9  Iglič Anže
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Muzaferović Hasan
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  4  Vreček Matej
  7  Fende Gašper
  8  Dolžan Rok
  9  Markič Luka
  10  Ivanuša David
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Pečnik Matic (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  20  Zupan Tom
  55  Arsić Srđan
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  7  Rožman Anže
  19  Baloh Urban
  22  Jerman Žan Luka (V)
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  6  Družinec Domen
  15  Šmid Klavdij
  16  Krcić Almir
  17  Jerič Kajetan
  18  Bodiroža Aleksandar
  21  Topić Aleksander
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   STRELCI
   Komenda
   Tinex Šenčur
   0 : 1 15 - Šmid Klavdij (79')
   OPOMINJANI
   Komenda
    16 - Tomažin Žan Žak (35')
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (62')
    15 - Šmid Klavdij (79')
    13 - Jogić Ervin (93')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  70'     19 - Baloh Urban
       11 - Muzaferović Hasan
  83'     7 - Rožman Anže
       15 - Kovačevič Kristjan
  91'     99 - Cvelfer Domadenik Jan
       2 - Hribar Matevž
  91'     5 - Žinič Igor
       10 - Vasilić Aleksandar
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  26'     21 - Topić Aleksander
       9 - Markič Luka
  71'     15 - Šmid Klavdij
       21 - Topić Aleksander
  71'     18 - Bodiroža Aleksandar
       4 - Vreček Matej
  88'     17 - Jerič Kajetan
       11 - Kokalj Samo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan