align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 06.04.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Svoboda Ljubljana 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Cerovac Daniel
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  6  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman (K)
  10  Olivo Erik
  15  Marinović Siniša
  20  Vukšinič Gregor
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Volaš Goran
  5  Primožič Ambrož
  7  Judež Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  11  Ajkić Adis
  15  Cimprič Gašper
  16  Kolar Klemen
  18  Palčič Žan
  99  Lalić Goran (V)
  Rezervni igralci
  13  Platiša Jošt
  14  Dikić Uroš
  16  Glišić Marko
  Rezervni igralci
  2  Maksimovič Haris
  3  Lapuh Gaber
  6  Radić Igor
  13  Gabrijel Vid
  14  Peulić Nikola
  17  Raspashkovski Vasko
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 15 - Marinović Siniša (25')
   2 : 0 8 - Trivunčevič Dragan (34')
   Svoboda Ljubljana
   2 : 1 17 - Raspashkovski Vasko (49')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    5 - Tratnik Klemen (46')
    9 - Gomboši Roman (81')
    2 - Novak Gal (82')
    14 - Dikić Uroš (86')
    13 - Platiša Jošt (90')
    8 - Trivunčevič Dragan (93')
   Svoboda Ljubljana
    5 - Primožič Ambrož (11')
    7 - Judež Klemen (27')
    15 - Cimprič Gašper (45')
    9 - Aličaič Anel (61')
    8 - Đokić Aleksandar (81')
    11 - Ajkić Adis (81')
    2 - Maksimovič Haris (91')
    4 - Volaš Goran (93')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Dikić Uroš
       10 - Olivo Erik
  87'     13 - Platiša Jošt
       9 - Gomboši Roman
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Radić Igor
       7 - Judež Klemen
  46'     17 - Raspashkovski Vasko
       16 - Kolar Klemen
  88'     2 - Maksimovič Haris
       18 - Palčič Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan