align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 06.04.19
   TEKMA: Ivančna Gorica - Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Habibović Adis
   2. pomočnik: Gornik Nejc
   Delegat: Rojko Gregor
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  4  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  8  Smrekar Jan
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  11  Kočevar Domen
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  20  Kralj Tilen
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  3  Jerina Matic
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  9  Kumi Samuel Atta
  10  Ivanovski Miran
  11  Zajc Erazem
  26  Lapuh Urh
  27  Ljubijankić Emir
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  15  Humar Žan
  16  Kastelic Denis
  17  Rozina Primož
  Rezervni igralci
  14  Babić Josip
  20  Peklar Domen
  21  Kuraj Jaka
  23  Jordan Krištof
  40  Marijan Damir
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 1 10 - Hokić Deniel (40')
   2 : 1 7 - Šajn Marko (59')
   Sava Kranj
   0 : 1 36 - Dojčinović Vladimir (2')
   2 : 2 10 - Ivanovski Miran (81')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    8 - Smrekar Jan (44')
    13 - Horžen Patrik (55')
    7 - Šajn Marko (75')
   Sava Kranj
    3 - Jerina Matic (59')
    36 - Dojčinović Vladimir (85')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Humar Žan
       11 - Kočevar Domen
  78'     17 - Rozina Primož
       8 - Smrekar Jan
  87'     16 - Kastelic Denis
       9 - Vranešič Žak
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  62'     21 - Kuraj Jaka
       7 - Beganović Nermin
  76'     14 - Babić Josip
       26 - Lapuh Urh
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan