align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 20. krog 12.04.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Ivančna Gorica 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Ajdovec Rafael
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  4  Vreček Matej
  7  Fende Gašper
  9  Markič Luka
  10  Ivanuša David
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Pečnik Matic (V)
  14  Repnik Gašper
  18  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  22  Družinec Domen
  55  Arsić Srđan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  4  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  17  Ožbolt Dominik
  20  Kralj Tilen
  21  Mahić Dino
  Rezervni igralci
  1  Ibrahimagić Belmin (V)
  8  Dolžan Rok
  13  Jogić Ervin
  15  Šmid Klavdij
  17  Jerič Kajetan
  21  Topić Aleksander
  Rezervni igralci
  8  Kastelic Denis
  11  Kočevar Domen
  15  Humar Žan
  16  Rozina Primož
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 11 - Kokalj Samo (63')
   2 : 1 7 - Fende Gašper (85')
   Ivančna Gorica
   1 : 1 17 - Ožbolt Dominik (65')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    55 - Arsić Srđan (34')
    7 - Fende Gašper (87')
   Ivančna Gorica
    6 - Smrtnik Matevž (55')
    7 - Šajn Marko (90')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Topić Aleksander
       9 - Markič Luka
  46'     13 - Jogić Ervin
       22 - Družinec Domen
  90'     17 - Jerič Kajetan
       10 - Ivanuša David
  90'     15 - Šmid Klavdij
       11 - Kokalj Samo
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Kočevar Domen
       9 - Vranešič Žak
  73'     8 - Kastelic Denis
       21 - Mahić Dino
  87'     15 - Humar Žan
       6 - Smrtnik Matevž
  87'     16 - Rozina Primož
       17 - Ožbolt Dominik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan