align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 20. krog 13.04.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Žiri 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Nikolić Milovan
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša
  17  Lesar Lenart
  20  Vukšinič Gregor
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  4  Orešnik Krištof
  6  Peternel Matej
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok (K)
  11  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  19  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  2  Kalin Tim
  3  Novak Gal
  6  Kujovič Selvad
  13  Platiša Jošt
  18  Olivo Erik
  19  Dikić Uroš
  Rezervni igralci
  2  Tratnik Matic
  5  Gligorević Goran
  14  Eisele Nani
  15  Domijan Rok
  17  Čuk Anže
  30  Likar Domen (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 7 - Škerl Filip (44')
   2 : 0 17 - Lesar Lenart (68')
   Žiri
   2 : 1 7 - Eržen Nace (78') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    9 - Gomboši Roman (62')
    18 - Olivo Erik (71')
    1 - Lipovac Tim (78')
    14 - Srovin Nejc (85')
   Žiri
    19 - Koblar Jan (28')
    12 - Frelih Boštjan (40')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Žiri
    12 - Frelih Boštjan (71')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  63'     18 - Olivo Erik
       9 - Gomboši Roman
  68'     2 - Kalin Tim
       7 - Škerl Filip
  76'     6 - Kujovič Selvad
       10 - Bokal Žiga
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Tratnik Matic
       19 - Koblar Jan
  46'     17 - Čuk Anže
       6 - Peternel Matej
  72'     15 - Domijan Rok
       9 - Gligorević Zoran
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan