align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 20. krog 13.04.19
   TEKMA: Komenda - Zagorje 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  1  Vrečič Lenart (V)
  2  Kočar Jernej
  3  Kačar Miha (K)
  4  Štrancar Klemen
  7  Rahne Nik
  10  Iglič Anže
  13  Ibranović Dino
  15  Kovačevič Kristjan
  18  Hribar Matevž
  19  Baloh Urban
  57  Tomažin Žan Žak
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže (K)
  6  Holešek Jan
  7  Perić Ivica
  8  Kranjc Matija
  10  Mlinar Tilen
  11  Kurež Gašper
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  11  Muzaferović Hasan
  17  Džafič Alen
  20  Rožman Anže
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  9  Holešek Jure
  17  Burja Aleš
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Zagorje
   Škofca Anton
   STRELCI
   Komenda
   1 : 1 4 - Štrancar Klemen (36')
   2 : 2 7 - Rahne Nik (65')
   Zagorje
   0 : 1 11 - Kurež Gašper (30')
   1 : 2 8 - Kranjc Matija (40')
   OPOMINJANI
   Komenda
    19 - Baloh Urban (1')
    10 - Iglič Anže (12')
    2 - Kočar Jernej (59')
    3 - Kačar Miha (89')
   Zagorje
    10 - Mlinar Tilen (51')
    3 - Gorišek Anže (55')
    7 - Perić Ivica (76')
    14 - Pirc Rok (90')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Zagorje
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  46'     99 - Cvelfer Domadenik Jan
       57 - Tomažin Žan Žak
  46'     11 - Muzaferović Hasan
       19 - Baloh Urban
  75'     20 - Rožman Anže
       7 - Rahne Nik
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  61'     17 - Burja Aleš
       11 - Kurež Gašper
  89'     9 - Holešek Jure
       7 - Perić Ivica
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan