align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 20.04.19
   TEKMA: Ivančna Gorica - Komenda 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Vojska Matej
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  4  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel (K)
  11  Kočevar Domen
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  17  Ožbolt Dominik
  20  Kralj Tilen
  21  Mahić Dino
   Komenda
Priimek in ime
  1  Vrečič Lenart (V)
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  13  Ibranović Dino
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  15  Kastelic Denis
  16  Rozina Primož
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Muzaferović Hasan
  20  Rožman Anže
  22  Jerman Žan Luka (V)
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 11 - Kočevar Domen (45')
   2 : 0 10 - Hokić Deniel (69')
   Komenda
   2 : 1 5 - Žinič Igor (91')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    11 - Kočevar Domen (68')
    4 - Gvardjančič Jernej (72')
    13 - Horžen Patrik (81')
    10 - Hokić Deniel (82')
   Komenda
    15 - Kovačevič Kristjan (47')
    10 - Vasilić Aleksandar (73')
    20 - Rožman Anže (87')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Komenda
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  72'     15 - Kastelic Denis
       20 - Kralj Tilen
  80'     16 - Rozina Primož
       9 - Vranešič Žak
   Komenda
  Minuta  Igralec
  56'     11 - Muzaferović Hasan
       15 - Kovačevič Kristjan
  70'     10 - Vasilić Aleksandar
       16 - Tomažin Žan Žak
  83'     5 - Žinič Igor
       17 - Džafič Alen
  83'     20 - Rožman Anže
       7 - Rahne Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan