align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 24.04.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Govedarevič Stevo
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  8  Debeljak Jan
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  18  Pajnkihar Luka
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  6  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  4  Škerlj Luka
  5  Mahič Al
  6  Rexhepi Florgent
  7  Cimerman Jaka
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Božič Maj
  17  Hudin Žan
  Rezervni igralci
  9  Gomboši Roman
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  18  Olivo Erik
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 8 - Debeljak Jan (54')
   2 : 1 20 - Boh Denis (62') 11m
   Arne Tabor 69
   0 : 1 5 - Tratnik Klemen (47')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    7 - Cimerman Jaka (71')
    6 - Rexhepi Florgent (83')
   Arne Tabor 69
    20 - Vukšinič Gregor (36')
    7 - Škerl Filip (49')
    5 - Tratnik Klemen (77')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Rexhepi Florgent
       11 - Tomšič Kevin
  46'     5 - Mahič Al
       9 - Potočar Primož
  61'     14 - Božič Maj
       10 - Povh Matic
  67'     7 - Cimerman Jaka
       13 - Strajnar Nal
  73'     17 - Hudin Žan
       2 - Abdić Adnan
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Olivo Erik
       7 - Škerl Filip
  66'     9 - Gomboši Roman
       2 - Kalin Tim
  78'     14 - Srovin Nejc
       3 - Novak Gal
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan